conti_htd34209
conti_htd34209_2
conti_htd34209
conti_htd34209_2
CONTI HTD 420 3M 9 Conti Synchrobelt tandriem - HTD34209
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 420
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 420 mm
  • Aantal tanden: 140
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858892524
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD34209
Lengte
420
Steek
3 mm
Breedte
9 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
420 mm