conti_htd144326115cxa
conti_htd144326115cxa_2
conti_htd144326115cxa
conti_htd144326115cxa_2
CONTI HTD 4326 14M 115 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - HTD144326115CXA
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 4326
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 115 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 4326 mm
  • Aantal tanden: 309
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817044509
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD144326115CXA
Lengte
4326
Steek
14 mm
Breedte
115 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
4326 mm