conti_htd144578115
conti_htd144578115_2
conti_htd144578115
conti_htd144578115_2
CONTI HTD 4578 14M 115 Conti Synchrobelt tandriem - HTD144578115
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Beperkt oliebestendig
  • Ozonbestendig
  • Tropenbestendig
  • Verouderingsbestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 4578
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 115 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 4578 mm
  • Aantal tanden: 327
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858894955
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD144578115
Lengte
4578
Steek
14 mm
Breedte
115 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
4578 mm