conti_htd14457840
conti_htd14457840_2
conti_htd14457840
conti_htd14457840_2
CONTI HTD 4578 14M 40 Conti Synchrobelt tandriem - HTD14457840
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 4578
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 40 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 4578 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858894924
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD14457840
Steek
14 mm
Breedte
40 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
4578 mm