conti_htd34809cxp
conti_htd34809cxp_2
conti_htd34809cxp
conti_htd34809cxp_2
CONTI HTD 480 3M 9 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD34809CXP
 6,49 incl. BTW
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 480
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 480 mm
  • Aantal tanden: 160
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD34809CXP
Lengte
480
Steek
3 mm
Breedte
9 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
480 mm