conti_htd348615
conti_htd348615_2
conti_htd348615
conti_htd348615_2
CONTI HTD 486 3M 15 Conti Synchrobelt tandriem - HTD348615
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 486
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 486 mm
  • Aantal tanden: 162
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD348615
Lengte
486
Steek
3 mm
Breedte
15 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
486 mm