conti_htd352215
conti_htd352215_2
conti_htd352215
conti_htd352215_2
CONTI HTD 522 3M 15 Conti Synchrobelt tandriem - HTD352215
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 522
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 522 mm
  • Aantal tanden: 174
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD352215
Lengte
522
Steek
3 mm
Breedte
15 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
522 mm