conti_htd35226
conti_htd35226_2
conti_htd35226
conti_htd35226_2
CONTI HTD 522 3M 6 Conti Synchrobelt tandriem - HTD35226
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 522
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 6 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 522 mm
  • Aantal tanden: 174
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD35226
Lengte
522
Steek
3 mm
Breedte
6 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
522 mm