conti_htd55359
conti_htd55359_2
conti_htd55359
conti_htd55359_2
CONTI HTD 535 5M 9 Conti Synchrobelt tandriem - HTD55359
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Beperkt oliebestendig
  • Ozonbestendig
  • Tropenbestendig
  • Verouderingsbestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 535
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 535 mm
  • Aantal tanden: 107
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858893415
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD55359
Lengte
535
Steek
5 mm
Breedte
9 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
535 mm