conti_htd555025
conti_htd555025_2
conti_htd555025
conti_htd555025_2
CONTI HTD 550 5M 25 Conti Synchrobelt tandriem - HTD555025
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 550
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 550 mm
  • Aantal tanden: 110
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858040192
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD555025
Lengte
550
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
550 mm