conti_htd857650
conti_htd857650_2
conti_htd857650
conti_htd857650_2
CONTI HTD 576 8M 50 Conti Synchrobelt tandriem - HTD857650
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 576
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 576 mm
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD857650
Steek
8 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
576 mm