conti_htd563525
conti_htd563525_2
conti_htd563525
conti_htd563525_2
CONTI HTD 635 5M 25 Conti Synchrobelt tandriem - HTD563525
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 635
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 635 mm
  • Aantal tanden: 127
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858894405
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD563525
Lengte
635
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
635 mm