conti_htd37119
conti_htd37119_2
conti_htd37119
conti_htd37119_2
CONTI HTD 711 3M 9 Conti Synchrobelt tandriem - HTD37119
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 711
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 711 mm
  • Aantal tanden: 237
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858892678
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD37119
Lengte
711
Steek
3 mm
Breedte
9 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
711 mm