conti_htd872085
conti_htd872085_2
conti_htd872085
conti_htd872085_2
CONTI HTD 720 8M 85 Conti Synchrobelt tandriem - HTD872085
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 720
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 720 mm
  • Aantal tanden: 90
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858890643
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD872085
Lengte
720
Steek
8 mm
Breedte
85 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
720 mm