conti_htd575515
conti_htd575515_2
conti_htd575515
conti_htd575515_2
CONTI HTD 755 5M 15 Conti Synchrobelt tandriem - HTD575515
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 755
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 755 mm
  • Aantal tanden: 151
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858893224
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD575515
Lengte
755
Steek
5 mm
Breedte
15 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
755 mm