conti_htd876030
conti_htd876030_2
conti_htd876030
conti_htd876030_2
CONTI HTD 760 8M 30 Conti Synchrobelt tandriem - HTD876030
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 760
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 760 mm
  • Aantal tanden: 95
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD876030
Lengte
760
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
760 mm