conti_htd877630
conti_htd877630_2
conti_htd877630
conti_htd877630_2
CONTI HTD 776 8M 30 Conti Synchrobelt tandriem - HTD877630
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 776
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 776 mm
  • Aantal tanden: 97
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD877630
Lengte
776
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
776 mm