conti_htd880050
conti_htd880050_2
conti_htd880050
conti_htd880050_2
CONTI HTD 800 8M 50 Conti Synchrobelt tandriem - HTD880050
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 800
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 800 mm
  • Aantal tanden: 100
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858890452
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD880050
Lengte
800
Steek
8 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
800 mm