conti_htd58359
conti_htd58359_2
conti_htd58359
conti_htd58359_2
CONTI HTD 835 5M 9 Conti Synchrobelt tandriem - HTD58359
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 835
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 835 mm
  • Aantal tanden: 167
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858013172
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD58359
Lengte
835
Steek
5 mm
Breedte
9 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
835 mm