conti_htd592515
conti_htd592515_2
conti_htd592515
conti_htd592515_2
CONTI HTD 925 5M 15 Conti Synchrobelt tandriem - HTD592515
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 925
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 925 mm
  • Aantal tanden: 185
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858893460
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD592515
Lengte
925
Steek
5 mm
Breedte
15 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
925 mm