conti_htd59509
conti_htd59509_2
conti_htd59509
conti_htd59509_2
CONTI HTD 950 5M 9 Conti Synchrobelt tandriem - HTD59509
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 950
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 950 mm
  • Aantal tanden: 190
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858049683
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD59509
Lengte
950
Steek
5 mm
Breedte
9 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
950 mm