conti_htd14966115
conti_htd14966115_2
conti_htd14966115
conti_htd14966115_2
CONTI HTD 966 14M 115 Conti Synchrobelt tandriem - HTD14966115
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 966
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 115 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 966 mm
  • Aantal tanden: 69
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817022705
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD14966115
Lengte
966
Steek
14 mm
Breedte
115 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
966 mm