conti_htd8160085crb
CONTI HTD8160085CRB tandriem
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 1600
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHRFORCE CRB
  • Nominale lengte: 1600 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD8160085CRB
Steek
8 mm
Breedte
85 mm
Productlijn
CONTI SYNCHRFORCE CRB
Nominale lengte
1600 mm