conti_htd8180085crb
CONTI HTD8180085CRB conti synchroforce carbon tandriem 1800 x 85 mm zwart
  • Lengte: 1800
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CARBON
  • Nominale lengte: 1800 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817038164
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD8180085CRB
Steek
8 mm
Breedte
85 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CARBON
Nominale lengte
1800 mm