conti_spa1120cl
conti_spa1120cl_2
conti_spa1120cl
conti_spa1120cl_2
CONTI SPA1120CL powerspan v-riem 1120 x 13 mm zwart
  • Lengte: 1120
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 1120 mm
  • Binnenlengte Li: 1074 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817654777
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA1120CL
Lengte
1120
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
1120 mm
Binnenlengte li
1074 mm