conti_spa1800cl
conti_spa1800cl_2
conti_spa1800cl
conti_spa1800cl_2
CONTI SPA1800CL powerspan v-riem 1800 x 13 mm zwart
  • Lengte: 1800
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 1800 mm
  • Binnenlengte Li: 1754 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817654999
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA1800CL
Lengte
1800
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
1800 mm
Binnenlengte li
1754 mm