conti_spa1900cl
conti_spa1900cl_2
conti_spa1900cl
conti_spa1900cl_2
CONTI SPA1900CL powerspan v-riem 1900 x 13 mm zwart
  • Lengte: 1900
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 1900 mm
  • Binnenlengte Li: 1854 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817655002
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA1900CL
Lengte
1900
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
1900 mm
Binnenlengte li
1854 mm