conti_spa2282cl
conti_spa2282cl_2
conti_spa2282cl
conti_spa2282cl_2
CONTI SPA2282CL powerspan v-riem 2282 x 13 mm zwart
  • Lengte: 2282
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 2282 mm
  • Binnenlengte Li: 2236 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817665407
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA2282CL
Lengte
2282
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
2282 mm
Binnenlengte li
2236 mm