conti_spa800cl
conti_spa800cl_2
conti_spa800cl
conti_spa800cl_2
CONTI SPA800CL powerspan v-riem 800 x 13 mm zwart
  • Lengte: 800
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 800 mm
  • Binnenlengte Li: 754 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817654630
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA800CL
Lengte
800
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
800 mm
Binnenlengte li
754 mm