conti_spb1200cl
conti_spb1200cl_2
conti_spb1200cl
conti_spb1200cl_2
CONTI SPB1200CL powerspan v-riem 1200 x 17 mm zwart
  • Lengte: 1200
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 1200 mm
  • Binnenlengte Li: 1140 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817723084
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB1200CL
Lengte
1200
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
1200 mm
Binnenlengte li
1140 mm