conti_spb1545cl
conti_spb1545cl_2
conti_spb1545cl
conti_spb1545cl_2
CONTI SPB1545CL powerspan v-riem 1545 x 17 mm zwart
  • Lengte: 1545
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 1545 mm
  • Binnenlengte Li: 1485 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817670715
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB1545CL
Lengte
1545
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
1545 mm
Binnenlengte li
1485 mm