conti_spb1600cl
conti_spb1600cl_2
conti_spb1600cl
conti_spb1600cl_2
CONTI SPB1600CL powerspan v-riem 1600 x 17 mm zwart
  • Lengte: 1600
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 1600 mm
  • Binnenlengte Li: 1540 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817655200
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB1600CL
Lengte
1600
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
1600 mm
Binnenlengte li
1540 mm