conti_spb1700cl
conti_spb1700cl_2
conti_spb1700cl
conti_spb1700cl_2
CONTI SPB1700CL powerspan v-riem 1700 x 17 mm zwart
  • Lengte: 1700
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 1700 mm
  • Binnenlengte Li: 1640 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817655217
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB1700CL
Lengte
1700
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
1700 mm
Binnenlengte li
1640 mm