conti_spb2000cl
conti_spb2000cl_2
conti_spb2000cl
conti_spb2000cl_2
CONTI SPB2000CL powerspan v-riem 2000 x 17 mm zwart
  • Lengte: 2000
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 2000 mm
  • Binnenlengte Li: 1940 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817655262
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB2000CL
Lengte
2000
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
2000 mm
Binnenlengte li
1940 mm