conti_spb2100cl
conti_spb2100cl_2
conti_spb2100cl
conti_spb2100cl_2
CONTI SPB2100CL powerspan v-riem 2100 x 17 mm zwart
  • Lengte: 2100
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 2100 mm
  • Binnenlengte Li: 2040 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817655767
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB2100CL
Lengte
2100
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
2100 mm
Binnenlengte li
2040 mm