conti_spb2120zar
conti_spb2120zar_2
conti_spb2120zar
conti_spb2120zar_2
CONTI SPB2120ZAR CONTI V POWER riem SPB 2120 ZAR
 137,30 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 56.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 09/06/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Loopcomfort
  • Geschikt voor hoge belastingen
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 2120
  • Breedte: 16,3 mm
  • Hoogte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 2120 mm
  • Binnenlengte Li: 2060 mm; 81,102 inch
  • Buitenlengte La: 2142 mm
  • Materiaal (koord): Aramide
  • Productlijn: CONTI V POWER
  • RMA: 5V835
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4064877044983
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB2120ZAR
Lengte
2120
Breedte
16,3 mm
Hoogte
13 mm
Richtlengte ld
2120 mm
Binnenlengte li
2060 mm; 81,102 inch
Buitenlengte la
2142 mm