conti_spb2210cl
conti_spb2210cl_2
conti_spb2210cl
conti_spb2210cl_2
CONTI SPB2210CL powerspan v-riem 2210 x 17 mm zwart
  • Lengte: 2210
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 2210 mm
  • Binnenlengte Li: 2150 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817667166
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB2210CL
Lengte
2210
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
2210 mm
Binnenlengte li
2150 mm