conti_spb2300cl
conti_spb2300cl_2
conti_spb2300cl
conti_spb2300cl_2
CONTI SPB2300CL powerspan v-riem 2300 x 17 mm zwart
  • Lengte: 2300
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 2300 mm
  • Binnenlengte Li: 2240 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817655828
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB2300CL
Lengte
2300
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
2300 mm
Binnenlengte li
2240 mm