conti_spb2410cl
conti_spb2410cl_2
conti_spb2410cl
conti_spb2410cl_2
CONTI SPB2410CL powerspan v-riem 2410 x 17 mm zwart
  • Lengte: 2410
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 2410 mm
  • Binnenlengte Li: 2350 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817655842
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB2410CL
Lengte
2410
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
2410 mm
Binnenlengte li
2350 mm