conti_spb2530cl
conti_spb2530cl_2
conti_spb2530cl
conti_spb2530cl_2
CONTI SPB2530CL powerspan v-riem 2530 x 17 mm zwart
  • Lengte: 2530
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 2530 mm
  • Binnenlengte Li: 2470 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817655873
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB2530CL
Lengte
2530
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
2530 mm
Binnenlengte li
2470 mm