conti_spb3150cr
conti_spb3150cr_2
conti_spb3150cr
conti_spb3150cr_2
CONTI SPB3150CR CONTI V ADVANCE riem SPB 3150 CR
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
  • Verhoogde prestatie
  • Geschikt voor koppelingen
  • Bestand tegen omgekeerde buigingen/ rugspanrollen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 3150
  • Breedte: 16,3 mm
  • Hoogte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 3150 mm
  • Binnenlengte Li: 3090 mm; 121,653 inch
  • Buitenlengte La: 3172 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V ADVANCE
  • RMA: 5V1240
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858970161
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB3150CR
Lengte
3150
Breedte
16,3 mm
Hoogte
13 mm
Richtlengte ld
3150 mm
Binnenlengte li
3090 mm; 121,653 inch
Buitenlengte la
3172 mm