conti_spb3170cr
conti_spb3170cr_2
conti_spb3170cr
conti_spb3170cr_2
CONTI SPB3170CR CONTI V ADVANCE riem SPB 3170 CR 5V1250
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
  • Verhoogde prestatie
  • Geschikt voor koppelingen
  • Bestand tegen omgekeerde buigingen/ rugspanrollen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 3170
  • Breedte: 16,3 mm
  • Hoogte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 3170 mm
  • Binnenlengte Li: 3110 mm; 122,44 inch
  • Buitenlengte La: 3192 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V ADVANCE
  • RMA: 5V1248
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858970178
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB3170CR
Lengte
3170
Breedte
16,3 mm
Hoogte
13 mm
Richtlengte ld
3170 mm
Binnenlengte li
3110 mm; 122,44 inch
Buitenlengte la
3192 mm