conti_spb3450cl
conti_spb3450cl_2
conti_spb3450cl
conti_spb3450cl_2
CONTI SPB3450CL powerspan v-riem 3450 x 17 mm zwart
  • Lengte: 3450
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 3450 mm
  • Binnenlengte Li: 3390 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817656023
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB3450CL
Lengte
3450
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
3450 mm
Binnenlengte li
3390 mm