conti_spb3550cl
conti_spb3550cl_2
conti_spb3550cl
conti_spb3550cl_2
CONTI SPB3550CL powerspan v-riem 3550 x 17 mm zwart
  • Lengte: 3550
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 3550 mm
  • Binnenlengte Li: 3490 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817656030
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB3550CL
Lengte
3550
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
3550 mm
Binnenlengte li
3490 mm