conti_spb3750cl
conti_spb3750cl_2
conti_spb3750cl
conti_spb3750cl_2
CONTI SPB3750CL powerspan v-riem 3750 x 17 mm zwart
  • Lengte: 3750
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 3750 mm
  • Binnenlengte Li: 3690 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817656054
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB3750CL
Lengte
3750
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
3750 mm
Binnenlengte li
3690 mm