conti_spb3750cr
conti_spb3750cr_2
conti_spb3750cr
conti_spb3750cr_2
CONTI SPB3750CR CONTI V ADVANCE riem SPB 3750 CR
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
  • Verhoogde prestatie
  • Geschikt voor koppelingen
  • Bestand tegen omgekeerde buigingen/ rugspanrollen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 3750
  • Breedte: 16,3 mm
  • Hoogte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 3750 mm
  • Binnenlengte Li: 3690 mm; 145,275 inch
  • Buitenlengte La: 3772 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V ADVANCE
  • RMA: 5V1476
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858970246
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB3750CR
Lengte
3750
Breedte
16,3 mm
Hoogte
13 mm
Richtlengte ld
3750 mm
Binnenlengte li
3690 mm; 145,275 inch
Buitenlengte la
3772 mm