conti_spb4750cl
conti_spb4750cl_2
conti_spb4750cl
conti_spb4750cl_2
CONTI SPB4750CL powerspan v-riem 4750 x 17 mm zwart
  • Lengte: 4750
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 4750 mm
  • Binnenlengte Li: 4690 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817656139
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB4750CL
Lengte
4750
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
4750 mm
Binnenlengte li
4690 mm