conti_spb4750zar
conti_spb4750zar_2
conti_spb4750zar
conti_spb4750zar_2
CONTI SPB4750ZAR CONTI V POWER riem SPB 4750 ZAR
 306,80 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 26.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 09/06/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Loopcomfort
  • Geschikt voor hoge belastingen
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 4750
  • Breedte: 16,3 mm
  • Hoogte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 4750 mm
  • Binnenlengte Li: 4690 mm; 184,645 inch
  • Buitenlengte La: 4772 mm
  • Materiaal (koord): Aramide
  • Productlijn: CONTI V POWER
  • RMA: 5V1870
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858001742
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB4750ZAR
Lengte
4750
Breedte
16,3 mm
Hoogte
13 mm
Richtlengte ld
4750 mm
Binnenlengte li
4690 mm; 184,645 inch
Buitenlengte la
4772 mm