conti_spb4820cr
conti_spb4820cr_2
conti_spb4820cr
conti_spb4820cr_2
CONTI SPB4820CR CONTI V ADVANCE riem SPB 4820 CR 5V1900
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Stofvrij
  • Verhoogde prestatie
  • Geschikt voor koppelingen
  • Bestand tegen omgekeerde buigingen/ rugspanrollen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 4820
  • Breedte: 16,3 mm
  • Hoogte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 4820 mm
  • Binnenlengte Li: 4760 mm; 187,401 inch
  • Buitenlengte La: 4842 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V ADVANCE
  • RMA: 5V1898
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858970383
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB4820CR
Lengte
4820
Breedte
16,3 mm
Hoogte
13 mm
Richtlengte ld
4820 mm
Binnenlengte li
4760 mm; 187,401 inch
Buitenlengte la
4842 mm