conti_spb5500cr
conti_spb5500cr_2
conti_spb5500cr
conti_spb5500cr_2
CONTI SPB5500CR CONTI V ADVANCE riem SPB 5500 CR
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Stofvrij
  • Verhoogde prestatie
  • Geschikt voor koppelingen
  • Bestand tegen omgekeerde buigingen/ rugspanrollen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 5500
  • Breedte: 16,3 mm
  • Hoogte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 5500 mm
  • Binnenlengte Li: 5440 mm; 214,173 inch
  • Buitenlengte La: 5522 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V ADVANCE
  • RMA: 5V2165
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858970437
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB5500CR
Lengte
5500
Breedte
16,3 mm
Hoogte
13 mm
Richtlengte ld
5500 mm
Binnenlengte li
5440 mm; 214,173 inch
Buitenlengte la
5522 mm